Konferans koltuğu fiyat

Konferans koltukları toplu olarak kullanıldığından evlerde veya işyerlerinde kullanılan tekli, ikili, üçlü vb koltuklara göre daha küçük ölçülerde üretilmektedir durumundadırlar. Bu sayede; konferans verilirken aynı anda daha fazla kişiye ulaşılmış olması sağlanır. Beraberinde seyrek zamanlarda kullanılıp sürekli kullanılmalarına da gerek olmadığından yapı ve malzemeleri itibari ile de daha hafiftir.

Simko koltuk olarak konferans koltuğu üretimlerimizde öncelikle ergonomiyi yani rahatlağı, sonrasında not almaya kolaylaştırıcı yazı tablası, katlanıp ara geçiş oranını genişleten kolaylaştıran oturma kısmı vb. gibi ek özelliklere yer vermekteyiz.

Aynı zamanda daha çok kişinin konferansa katılabilmesi için gelişmiş ve etkin hazırlanmış bir  oturma ve yerleşim planına ihtiyaç vardır; Bu doğrultuda mevcut alandan maksimum seviyede yararlanılır ve konferans koltukları bu plan ve ölçüler dahilinde üretilip montaj edilmektedir. Konferans koltuğu fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki kontak bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Simko Koltuk A.Ş. İletişim Hattı: +90-224-211-07-00

https://www.simko.com.tr

simko@simko.com.tr

konferans-oniks-2.fw